Kombinezony ochronne

Poniżej prezentujemy naszą ofertę na kombinezony ochronne. Przystosowane są one do wszystkich niezbędnych prac rolniczych. Od prostych prac porządkowych, po niebezpieczne rozpylanie preparatów chemicznych. Oferowane przez nas kombinezony ochronne są odporne na chemikalia oraz przetarcia. Ponadto chronią przed zabrudzeniami zwykłej odzieży.Czytaj więcej

Kombinezony ochronne należy stosować zawsze w sytuacjach, gdy istnieje ryzyko zranienia, podrażnienia skóry lub kontaktu z nią szkodliwych substancji. Ważne jest aby materiały, z których wykonany jest kombinezon były najwyższej jakości. Zapewniały jemu idealną szczelność i bezpieczeństwo, ale przy tym sprawiały aby był wygodny oraz nie krępował ruchów. Ważne również aby kombinezon był elastyczny i w żaden sposób nie utrudniał pracy.

Zazwyczaj na podstawie materiału, z którego wykonany jest kombinezon, możemy dowiedzieć się o jego właściwościach ochronnych. To przed jakim typem zagrożeń może stanowić zabezpieczenie oraz w jak dużym stopniu sobie z tymi niebezpieczeństwami poradzi. Najczęściej kombinezony produkowane są z tkanin syntetycznych oraz polipropylenu.

Kombinezony, podobnie jak wiele innych ochronników posiadają podział na klasy ochrony. Im wyższa klasa odzieży ochronnej, tym  większy poziom ochrony może ona zapewnić.

Oferowane przez nas kombinezony ochronne dostępne są w wielu rozmiarach. Na pewno uda się nam dobrać ten właściwy.

Wyświetlanie wszystkich 6 wyników