Maski i półmaski ochronne

Maski i półmaski ochronne dostępne w naszym sklepie produkowane są z najwyższej jakości materiałów. Sprawia to, że gwarantują one najlepszy możliwy poziom ochrony.Czytaj więcej

Pracując na roli, nasz układ oddechowy bardzo często narażony jest nie tylko na kontakt ze szkodliwymi pyłami ale i trującymi oparami. Ważne jest abyśmy podejmując się pracy przy tego typu zagrożeniach pamiętali, o właściwej ochronie dróg oddechowych.

Głównym zadaniem masek oraz półmasek ochronnych jest zapewnienie bezpieczeństwa układowi oddechowemu. W końcu odpowiada on za podstawowe funkcje życiowe człowieka. Dlatego tak istotne jest aby zapobiegać negatywnemu wpływowi szkodliwych gazów, pyłów lub par właśnie na układ oddechowy. Nawet krótkotrwałe wdychanie niebezpiecznych substancji może prowadzić do przewlekłych chorób, takich jak astma lub pylica płucna, a także śmierci.

Oferujemy dwa rodzaje ochronników układu oddechowego – maski i półmaski wielokrotnego użytku oraz półmaski jednorazowe.

Maski oraz półmaski wielokrotnego użytku należy stosować tylko i wyłącznie razem z filtrami lub pochłaniaczami. Dopiero w takim połączeniu stanowią one skuteczny system ochronny dla układu oddechowego.

Półmaski jednorazowe nie potrzebują dodatkowych filtrów lub pochłaniaczy. Stanowią kompaktową ochronę dróg oddechowych.

Wyświetlanie 1–12 z 16 wyników