Rękawice ochronne

Rękawice ochronne stosowane są do prac, w których nasze dłonie narażone są na kontakt z chemikaliami lub w sposób szczególny na urazy mechaniczne. Powinny one zapewnić idealną ochronę, a przy tym nie utrudniać chwytu.

Właśnie tego typu rękawice ochronne, możemy zaproponować.Czytaj więcej

W ofercie posiadamy ochronniki dłoni, które produkowane są przez firmy specjalizujące się w tego typu asortymencie. Wyróżniają się one międzynarodową renomą.

Zasadniczo rozróżnia się cztery typy ochronników dłoni, są to rękawice sanitarne i medyczne, rękawice robocze oraz specjalistyczne. Różnią się one materiałami wykorzystanymi do ich produkcji, typem zagrożeń, przeciwko którym powinno się je stosować, a także rodzajem pracy, do których należy je zakładać. Dodatkowo każde rękawice są jeszcze podzielone na kategorie. Kategoria I to rękawice, które należy stosować w sytuacjach niskiego ryzyka urazów dłoni. Kolejna kategoria, to produkty o wysokiej odporności mechanicznej. Natomiast rękawice z ostatniej kategorii należy wykorzystywać w sytuacjach szczególnie niebezpiecznych dla naszych dłoni.

Niezależnie od sytuacji, rodzaju zagrożeń, pracy, możemy zapewnić najwłaściwsze rękawice ochronne.

Wyświetlanie wszystkich 8 wyników