Zestawy ochronne

Zestawy ochronne, które oferujemy to kompleksowy system do ochrony przed różnego rodzaju zagrożeniami dla wielu części ciała, w trakcie pracy. Jednocześnie, ale i skutecznie mogą chronić głowę, dłonie, oczy, uszy, a nawet całe ciało. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które narażone są na wiele typów niebezpieczeństw ale również dla tych, którzy nie chcą kompletować każdego z ochronników osobno.Czytaj więcej

W naszej ofercie każdy powinien znaleźć zestaw właśnie dla niego. Dysponujemy zestawami dla leśników, ogrodników oraz rolników. Każdy z elementów zestawów ochronnych odpowiada za ochronę innej części ciała. Wspólnie tworzą kompatybilny ze sobą, skuteczny system ochronny.

W skład oferowanych przez nas zestawów wchodzą nauszniki przeciwhałasowe, hełmy oraz osłony twarzy. Zadaniem nauszników jest skuteczne zapobieganie uszkodzeniom słuchu spowodowanych hałasem. Hełmy wykonane z trwałych i mocnych materiałów zapewniają ochronę głowy, a przy tym są wygodne w użytkowaniu. Różnego rodzaju osłony twarzy chronią ją przed uderzeniami.

Poza gotowymi rozwiązaniami, zaproponowanymi przez producentów również posiadamy swoje propozycje zestawów ochronnych. Wspólnie z Państwem uda się nam dobrać najwłaściwszy komplet ochronników.

Wyświetlanie wszystkich 4 wyników