Konferencje Zimowe Syngenta 2018 – Weź udział

Konferencje Zimowe Syngenta rozpoczną się od 30.01.2018. Cykliczne wykłady i prezentacje poświęcone głównie uprawom i ochronie zbóż przeprowadzone będą w 6 miastach. Każdy rolnik może wziąć w nich udział.

Już od 30.01.2018 rozpoczną się Konferencje Zimowe Syngenta. Ten cykl spotkań i prezentacji dla producentów zbóż odbędzie się aż w 6 polskich miastach. W latach ubiegłych uczestniczyło w nich ponad tysiąc rolników. Spotkania odbędą się w Poznaniu, Goleniowie, Starych Jabłonkach, Wieńcu-Zdroju, Lublinie oraz Wrocławiu.

Na konferencjach nie zabraknie prezentacji najnowszych technologii uprawy i ochrony zbóż. Można będzie się przekonać, m.in. jak działa substancja SOLATENOL oraz oparty na niej nowy środek – Elatus Era. Jak podaje producent, firma Syngenta, zapewni on nie tylko długotrwałą ochronę zbóż, ale również wzrost plonów. Jest to zupełna nowość w ochronie fungicydowej. Zaprezentowane zostaną również sprawdzone już produkty regulujące rozwój zbóż – Moddus i Moddus Start.

Syngenta na konferencje zimowe zaprosiła również specjalistów oraz inne firmy. Swoje wykłady przeprowadzą: Dr Marta Damszel z UWM w Olsztynie, która będzie prezentowała najnowsze informacje o zagrożeniach związanych z patogenami zbóż oraz dr Marek Miszczyk z IOR w Gliwicach, który przybliży natomiast temat podrabianych środków ochrony roślin. Swoją ofertę z zakresu rolnictwa precyzyjnego przedstawi firma Kverneland.

W tegorocznym cyklu konferencji, weźmiemy udział również my – czyli firma Bolte. Chcielibyśmy poszerzyć Waszą świadomość na temat artykułów bhp niezbędnych w branży rolniczej. Dowiecie się od nas w jaki sposób dobierać właściwą odzież ochronną w zależności od wykonywanej pracy. Opowiemy Wam o atutach konkretnych rozwiązań, a także przedstawimy nowoczesne i skuteczne produkty do ochrony osobistej podczas prac w gospodarstwie.

W trakcie trwania spotkań firma Syngenta przeprowadzi również loterię z atrakcyjnymi nagrodami. Jedną z nich jest voucher do biura podróży, o wartości 6 tys. zł.

W czasie trwania konferencji zimowych Syngenta, w naszym sklepie internetowym agro.bolte.pl przewidzieliśmy dla Was mały upominek. Będzie to dodatkowy 10% rabat na wszystkie produkty dostępne w sklepie. Bez żadnych kwot minimalnych, ani żadnych kodów rabatowych.

Osoby chętne do udziału w konferencji mogą zgłaszać się telefonicznie pod numerem telefonu +48 22 896 7070

Więcej informacji znaleźć można na stronie internetowej firmy Syngenta.

Dodaj komentarz