Dostawy

Wysyłka towaru zamówionego w sklepie internetowym agro.bolte.pl odbywa się na dwa sposoby. Przy zamówieniu, gdzie wybrana została metoda płatności Przelewem, przesyłka dostarczana jest po uznaniu wpłaty przez nasz bank. Zamówienia, które opłacane będą Za Pobraniem realizowane są po zatwierdzeniu ich przez Państwa.

Standardowo zamówienia realizowane są w ciągu 3-4 dni roboczych od zaksięgowania środków na naszym koncie (Przelew) lub potwierdzenia zamówienia (Pobranie). Czas ten z przyczyn od nas niezależnych może się jednak wydłużyć.

Zamówiony towar w sklepie internetowym agro.bolte.pl dostarczany jest na terenie całego kraju. Wysyłkę realizujemy za pośrednictwem trzech firm kurierskich. Należą do nich: DPD, GLS, UPS.

Koszt przesyłki podawany jest na stronie z zamówieniem. Uzależniony on jest od wyboru sposobu płatności. Dla płatności Przelewem bankowym opłata związana z wysyłką towaru wynosi 15 zł brutto. W przypadku zamówień Za pobraniem, koszt przesyłki to 19 zł brutto. Kwoty za wysyłki towaru, w obu wariantach są identyczne dla wszystkich firm kurierskich.

Dostawy realizowane są jedynie na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

Sprawdź naszą ofertę!