sklep internetowy dla rolników

agro bolte

Sklep internetowy agro.bolte.pl powstał aby zaopatrywać przemysł rolniczy w najlepsze dostępne artykuły BHP. Dostarczamy rolnikom różnego rodzaju środki ochrony, dzięki którym są bezpieczniejsi podczas pracy. Nasza oferta skierowana jest do osób, dla których ochrona jest bardzo ważna.
%
Gwarancji jakości
+
Zrealizowanych zamowień
+
Zadowolonych klientów
+
Sprzedanych produktów

Kim jesteśmy?

Firma BOLTE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K. specjalizuje się w dostarczaniu artykułów bhp, niezbędnych dla wszystkich gałęzi przemysłu oraz rozwiązań domowych. Posiadamy długoletnie doświadczenie i wiedzę, która pozwala nam na określenie siebie jako ekspertów w dziedzinie artykułów BHP.

Co oferujemy?

W naszej ofercie znajdą Państwo różnego rodzaju artykuły BHP. Niezależnie od Państwa wymagań oraz potrzeb, na pewno znajdą Państwo u nas odpowiednie rozwiązanie. Oferujemy maski oraz półmaski wielokrotnego użytku, a także jednorazowe. Ponadto dostarczamy kombinezony, okulary i gogle, a także rękawice ochronne.

Co wyróżnia naszą ofertę?

Dostarczane przez nas artykuły BHP produkowane są przy użyciu najnowocześniejszych technologii i rozwiązań. Daje nam to pewność, że towar, który Państwu przesyłamy zgodny jest z wymaganymi normami. Jednak nie to jest dla nas najważniejsze. Najważniejsza jest świadomość i satysfakcja z tego, że produkty, które Państwu oferujemy są najwyższej jakości i zapewniają bezpieczeństwo na możliwie jak najlepszym poziomie. Zawdzięczamy to producentom, z którymi stale współpracujemy.

Czyje produkty oferujemy?

Producenci, których asortyment Państwu oferujemy należą do ścisłej światowej czołówki, w zakresie wytwarzania artykułów BHP. Takie firmy jak MSA oraz Honeywell nieprzerwanie od kilkudziesięciu lat produkują środki ochrony indywidualnej. Laboratoria, w których opracowują nowe rozwiązania posiadają najlepiej wyszkolonych naukowców oraz wyposażone są w najnowsze technologie. Pozwala to na stały rozwój produktów oraz dopasowanie ich do zmieniających się wymagań użytkowników.

Dlaczego warto nam zaufać?

Również i nasi specjaliści to bardzo wykwalifikowana kadra. Dysponują oni ogromną wiedzą i doświadczeniem w zakresie artykułów BHP – ich prawidłowym doborem w zależności od rodzajów zagrożeń oraz wymagań klientów. Chętnie służą poradą i dzielą się swoimi informacjami z klientami. Przy ich pomocy wybór właściwego produktu jest niezwykle łatwy. W swojej pracy za cel obierają sobie zadowolenie klienta z transakcji.

Sprawdź naszą ofertę!