O Firmie

Sklep internetowy agro.bolte.pl powstał aby zaopatrywać przemysł rolniczy w najlepsze dostępne artykuły BHP. Dostarczamy rolnikom różnego rodzaju środki ochrony, dzięki którym są bezpieczniejsi podczas pracy. Nasza oferta skierowana jest do osób, dla których ochrona jest bardzo ważna.

Kim jesteśmy?

Firma BOLTE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K. specjalizuje się w dostarczaniu artykułów bhp, niezbędnych dla wszystkich gałęzi przemysłu oraz rozwiązań domowych. Posiadamy długoletnie doświadczenie i wiedzę, która pozwala nam na określenie siebie jako ekspertów w dziedzinie artykułów BHP.

Co oferujemy?

W naszej ofercie znajdą Państwo różnego rodzaju artykuły BHP. Niezależnie od Państwa wymagań oraz potrzeb, na pewno znajdą Państwo u nas odpowiednie rozwiązanie. Oferujemy maski oraz półmaski wielokrotnego użytku, a także jednorazowe. Ponadto dostarczamy kombinezony, okulary i gogle, a także rękawice ochronne.

Co wyróżnia naszą ofertę?

Dostarczane przez nas artykuły BHP produkowane są przy użyciu najnowocześniejszych technologii i rozwiązań. Daje nam to pewność, że towar, który Państwu przesyłamy zgodny jest z wymaganymi normami. Jednak nie to jest dla nas najważniejsze. Najważniejsza jest świadomość i satysfakcja z tego, że produkty, które Państwu oferujemy są najwyższej jakości i zapewniają bezpieczeństwo na możliwie jak najlepszym poziomie. Zawdzięczamy to producentom, z którymi stale współpracujemy.

Czyje produkty oferujemy?

Producenci, których asortyment Państwu oferujemy należą do ścisłej światowej czołówki, w zakresie wytwarzania artykułów BHP. Takie firmy jak MSA oraz Honeywell nieprzerwanie od kilkudziesięciu lat produkują środki ochrony indywidualnej. Laboratoria, w których opracowują nowe rozwiązania posiadają najlepiej wyszkolonych naukowców oraz wyposażone są w najnowsze technologie. Pozwala to na stały rozwój produktów oraz dopasowanie ich do zmieniających się wymagań użytkowników.

Dlaczego warto nam zaufać?

Również i nasi specjaliści to bardzo wykwalifikowana kadra. Dysponują oni ogromną wiedzą i doświadczeniem w zakresie artykułów BHP – ich prawidłowym doborem w zależności od rodzajów zagrożeń oraz wymagań klientów. Chętnie służą poradą i dzielą się swoimi informacjami z klientami. Przy ich pomocy wybór właściwego produktu jest niezwykle łatwy. W swojej pracy za cel obierają sobie zadowolenie klienta z transakcji.