podsumowanie konferencji zimowych Syngenta 2018

Nasze podsumowanie Konferencji Zimowych Syngenta 2018

Czas na nasze, małe podsumowanie Konferencji Zimowych Syngenta 2018. W trakcie sześciu spotkań na terenie całej Polski prezentowaliśmy Państwu gamę produktów, środków ochrony indywidualnej do stosowania w rolnictwie.

Jesteśmy bardzo wdzięczni naszym klientom za odwiedzenie naszego stoiska podczas konferencji organizowanych wspólnie z Firmą Syngenta. Państwa ogromne zainteresowanie prezentowanymi przez nas produktami, umocniło naszą opinię na temat tego, jak ważna dla rolników jest skuteczna ochrona zdrowia i życia.

Dziękujemy za wysłuchanie prelekcji przedstawicieli naszej firmy, jak i producentów takich wiodących marek jak ATG czy MSA. Mogliście Państwo zapoznać się z tematyką środków ochrony indywidualnej stosowanej podczas prac z zastosowaniem środków ochrony roślin. Mamy nadzieję, że wspólnie z przedstawicielami producentów przybliżyliśmy Państwu tematykę ochrony własnego zdrowia w trakcie codziennej pracy. Jesteśmy wdzięczni za aktywne uczestnictwo podczas prowadzonych przez nas prezentacji jak również za zainteresowanie produktami prezentowanymi na stoisku firmy BOLTE. Wierzymy,  że zakupione przez Państwa produkty w 100 procentach spełniają oczekiwania.

Jeszcze raz, dziękując za Wasze uczestnictwo zapraszamy na zakupy do naszego sklepu internetowego – agro.bolte.pl

Najlepiej jednak nasze podsumowanie konferencji zimowych Syngenta zobrazują fotografie. Zapraszamy do obejrzenia poniższej galerii zdjęć.

Dodaj komentarz