Agro Bolte - nasze stanowisko na Konferencjach Syngenta

Start Konferencji Zimowych Syngenta 2018

Za nami pierwsze dwa spotkania z cyklu Konferencji Zimowych Syngenta 2018. Bardzo cieszymy się, że w Poznaniu oraz Goleniowie mogliśmy wziąć w nich udział. Zwłaszcza, że naszą wiedzą z zakresu środków ochrony indywidualnej mogliśmy podzielić się z tak dużą grupą osób. Przygotowana przez naszych ekspertów prezentacja, może stanowić doskonałe źródło wiedzy dotyczącej produktów BHP i ich zastosowań.

Samo zainteresowanie rolników produktami BHP przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Przygotowane przez nas stanowisko agro.bolte.pl, odwiedziło mnóstwo osób, które zainteresowało się oferowanymi przez nas produktami. Uczestnicy konferencji mogli na własne oczy przekonać się jak dany produkt wygląda, jakiej jest jakości. Co więcej, rolnicy bardzo chętnie rozmawiali z naszymi ekspertami, prosząc ich o porady i wskazówki dotyczące bezpieczeństwa w trakcie pracy na polu. Jesteśmy dumni z faktu, że kwestia BHP w rolnictwie dla tych osób była tak bardzo ważna.

W trakcie konferencji rolnicy dokonali też wielu zakupów prezentowanych środków ochrony indywidualnej. Zarówno poprzez naszą stronę internetową, jak i na miejscu, przy naszym stoisku. Szczególną popularnością cieszyło się kilka produktów, które można wyróżnić. Przede wszystkim uczestnikom konferencji bardzo spodobały się rękawice chemiczne Maxichem. Ponadto duże zainteresowanie wywołały gogle Flexichem, a także odzież ochronna – fartuch chemiczny PVC-45 oraz kombinezon Essian2.

Wszystkim którzy odwiedzili nasze stoisko – bardzo serdecznie dziękujemy! Oczywiście zapraszamy Państwa również do zakupów w naszym sklepie internetowym.

Jeżeli ktoś z Państwa nie brał jeszcze udziału w konferencjach lub się nad tym zastanawia, to gorąco zachęcamy i zapraszamy. W tym tygodniu odbędą się one w Starych Jabłonkach (06.02.2018) i Wieńcu – Zdroju (08.02.2018).

Pojawimy się tam oczywiście i my. Nasi eksperci chętnie odpowiedzą na Państwa pytania i pomogą w doborze odpowiednich produktów BHP.

Dodaj komentarz